Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës montimi për lente Canon EF-EOS M

Kodi i produktit:
226938
Diametër [cm]:
0,666
EAN:
4960999841137
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Lente EOS
I përdorshëm me markat:
Canon

Si të porosisim në Gjirafa50?

149.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zgjeroni aftësitë tuaja dhe mbështetni kreativitetin tuaj me këtë përshtatës EF-EOS M, që ju jep një qasje të shpejtë dhe të lehtë në një rrjet të gjerë të lenteve EF dhe EF-S të Canon, duke përfshirë lentet e specialistëve si lentet makro për "close-ups" ose lentet "fish-eye". Përveç kësaj, ju do të gjeni lente fikse dhe lentet e zmadhimit që variojnë nga gjatësia fokale 8 mm deri në 800 mm. Përveç kësaj, përshtatësi EF-EOS M është i pajisur me një pjesë montuese të ndashme e cila mundëson vendosjen në tripod (mbajtës me tri këmbë) për të mbështetur ekuilibrin e përsosur të kamerës gjatë fotografimit dhe për imazhe të bukura me një zbehje minimale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diametër [cm]:
0,666
EAN:
4960999841137
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Lente EOS
I përdorshëm me markat:
Canon
Kodi i prodhuesit:
6098B005AA
Pesha [g]:
110
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE