Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set për zëvendësim të lensës për GoPro HERO5 Session

Kodi i produktit:
231614
EAN:
8182790174658
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GoPro HERO5 Session
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
AMLRK-001

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Set për zëvendësim të lensës për GoPro HERO5 Session. Është një paketë që përmban gjithçka që ju nevojitet për të zëvendësuar lehtë dhe shpejt lensen e kamerës Session HERO5.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8182790174658
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GoPro HERO5 Session
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
AMLRK-001
Lansuar:
1. 3. 2018
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE