Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë e makinës Sencor SCR 4200, e zezë

Kodi i produktit:
258124
Detektim të lëviizjes:
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Shtrirja maksimale °:
170
Senzor G:
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 (30fps)

Si të porosisim në Gjirafa50?

47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një kamerë makine me rezolucion deri në Full HD (30 korniza për sekondë). Ka një ekran LCD 3 " dhe siguron një kënd shikimi prej 170 °. Është e pajisur me një senzor G dhe një zbulues lëvizjesh. Kamera ka një mikrofron të integruar. Karta e memories MicroSD (min. Class 4, max. 32 GB) përdoret për regjistrim. Ndërfaqja mini USB përdoret për t'u kyçur / lidhur me një kompjuter. Bateria e integruar 180 mAh Li-ion kujdeset për qëndrueshmërinë. Kamera mund të karikohet nga një përshtatës i makinës USB 5V. As përshtatësi as karta nuk përfshihen.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Detektim të lëviizjes:
Diagonalja e panelit LCD:
3
EAN:
8590669272372
Formati i kompresimit të videove:
MP4
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizime:
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories GB:
32
Kodi:
8590669272372
Lansuar më:
28. 3. 2019
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Modalitet 169:
Mundësi parkimi:
Ngjyra:
Zezë
Përmasat mm:
89 x 54 x 34
Pesha g:
58
Prodhuesi:
Sencor
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 (30fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale °:
170
Teknologjia:
Mini USB

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE