Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë makine Navitel R800, e zezë

Kodi i produktit:
258841
Aspekt 16:9:
Lansuar më:
5. 4. 2019
Shtrirja maksimale °:
170
Senzor G:
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 (30fps)

Si të porosisim në Gjirafa50?

83.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një videokamerë me cilësi të lartë që do të sigurojë që mos të humbisni një moment të vetëm para automjetit tuaj. Është një kamerë që shquhet jo vetëm për dizajnin dhe besueshmërinë e saj, por edhe për pajisjet e saj funksionale. Pra, kamera do të bëhet lehtësisht shoqëruesi juaj i madh jo vetëm në udhëtime të gjata, por edhe në udhëtime të shkurtra. Kamera ka ekran 4 " IPS dhe regjistron në Full HD. Me kualitet Full HD, mund t'i njohësh lehtësisht të gjitha detajet, siç janë targat e tjera të automjeteve, fytyrat e karaktereve, shenjat rrugore dhe më shumë, në mënyrë që të përdorësh të gjitha pamjet tuaja si dëshmi në çdo kohë. Natyrisht, këndi i gjerë i shikimit prej 170 ° siguron që kurrë të mos humbisni asnjë veprim përpara automjetit tuaj, dhe në një zonë të gjerë nga drejtimi i kundërt me veprimin në trotuarin ngjitur. Senzori G zbulon drejtimin e makinës tuaj dhe mund të mbyllë menjëherë një regjistrim në rast të një goditjeje, frenimi të papritur ose ngritjeje të makinës. Poashtu, me Time loop ju nuk keni pse të shqetësoheni për hapësirën në kartën tuaj të memories. Kamera gjithmonë luan regjistrimin më të azhurnuar kur karta është e plotë. Kur kamera është e lidhur me energji, automatikisht do të fillojë regjistrimin kur të niset makina. Kamera përmban formatin video MOV, formatin e imazhit JPG me rezolucion 12 MPx. Hapësira e kartës Micro SD është për karta me kapacitet deri në 256 GB. Gjithashtu, 2 lloje të ndryshëm mbajtësish janë të përfshirë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aspekt 16:9:
Diagonalja e panelit LCD:
4
EAN:
8594181740173
Enkriptim i të dhënave:
Formati i kompresimit të videove:
MOV
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizime:
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories GB:
256
Kodi:
CAMNAVIR800
Lansuar më:
5. 4. 2019
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Mundësi parkimi:
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Navitel
Rezolucioni i imazheve Mpx:
12
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 (30fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale °:
170
Teknologjia:
Mini USB 2.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE