Foto e Apple AirPods (3rd generation) with Magsafe Charging Case
Foto e Apple AirPods (3rd generation) with Magsafe Charging Case
Foto e Apple AirPods (3rd generation) with Magsafe Charging Case
Foto e Apple AirPods (3rd generation) with Magsafe Charging Case
Foto e Apple AirPods (3rd generation) with Magsafe Charging Case
Foto e Apple AirPods (3rd generation) with Magsafe Charging Case
Foto e Apple AirPods (3rd generation) with Magsafe Charging Case
Foto e Apple AirPods (3rd generation) with Magsafe Charging Case

Apple AirPods (3rd generation) with Magsafe Charging Case

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
259.00 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 219.49 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.58 € në muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 24h
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
29 maj 2023 - 30 maj 2023
Kosovë, të tjera
29 maj 2023 - 30 maj 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

AirPods janë të lehta dhe kanë një përshtatje të thjeshtë. Ato ulen të qetë në këndin e duhur, duke e drejtuar tingullin më mirë në veshët tuaj. Trungu është 33% më i shkurtër në krahasim me gjeneratën e dytë AirPods. Doreza ka një sensor presioni për kontroll të lehtë të muzikës dhe thirrjeve telefonike. Tingulli krijohet rreth jush në një përvojë tredimensionale që ju tërheq vërtet në muzikë, shfaqje televizive dhe filma. Xhiroskopët dhe përshpejtuesit e AirPods ndjekin lëvizjet e kokës tuaj dhe krijojnë një hapësirë tingulli që ju duket sikur jeni në mes të këngëve dhe skenave. Muzika rregullohet automatikisht sipas formës së veshit tuaj. Mikrofonët e kthyer nga brenda zbulojnë tingullin që po dëgjoni dhe më pas rregullojnë frekuencat e rangut të ulët dhe të mesëm në mënyrë që të dalin në pah detajet e imta të secilës këngë. AirPods kanë një jetëgjatësi më të madhe të baterisë në krahasim me gjeneratën e dytë të AirPods, kështu që ju merrni deri në 6 orë kohë dëgjimi dhe deri në 4 orë kohë bisede. Sensorët edhe më të mirë dhe më të saktë të zbulimit të lëkurës ndezin ose fikin AirPods, duke kursyer baterinë kur është e nevojshme. Me vetëm 5 minuta karikim, ju merrni rreth një orë kohë dëgjimi ose bisede. Kutia e karikimit MagSafe ofron mbi 30 orë jetëgjatësi të baterisë dhe është e përputhshme me karikuesit wireless dhe MagSafe. Si AirPods ashtu edhe kutia e karikimit MagSafe janë IPX4 të papërshkueshëm nga uji, kështu që mund t'i rezistojnë shiut dhe stërvitjeve të vështira.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Pa kabllo:
Po
Mikrofon:
Integruar
Mbrojtje IPX:
IPX4
Teknologjia Wireless:
Bluetooth v5.0
Ngjyra:
White
Kodi i prodhuesit:
MME73ZM/A
Prodhuesi:
Apple
EAN:
194252818527
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Apple AirPods (3rd generation) with Magsafe Charging Case
259.00 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo