Apple
Foto e Apple AirPods Pro (2 gen.)
Foto e Apple AirPods Pro (2 gen.)
Foto e Apple AirPods Pro (2 gen.)
Foto e Apple AirPods Pro (2 gen.)
Foto e Apple AirPods Pro (2 gen.)

Apple AirPods Pro (2 gen.)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
353.00 €
299.00 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 253.39 €
Ju kurseni 54.00 €
-16%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.92 € në muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit, pa pasur nevojë për pritje te serviset e autorizuara. Përmes këtij shërbimi, ju do të kontaktoheni brenda 24 orëve prej momentit të pranimit të produktit te ne, nëse produkti mund të servisohet, ta merrni të ri apo të keni kredi në të njejtën vlerë të produktit. Pastaj do të lajmëroheni për periudhën e pranimi të produktit të servisuar, të ri apo kthimit të tij.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 24h
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
06 qershor 2023 - 07 qershor 2023
Kosovë, të tjera
07 qershor 2023 - 08 qershor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Dëgjuese të nivelit të lartë të mbushura me teknologji moderne për një përvojë tingulli të akorduar vërtet në mënyrë perfekte. AirPods Pro 2022 ngasin valën e tingullit rrethues plastik që thjesht ju merr - lartësi të qarta, bas të fuqishëm dhe tone të dallueshme sa herë që dëgjoni dhe sa herë e ndizni. Pas çdo gjëje, kërkoni çipin e fuqishëm Apple H2, i cili përputhet në mënyrë të përkryer me drejtuesin dhe amplifikuesin. Dëgjueset mund të shtypin në mënyrë efektive shumicën dërrmuese të zhurmës dhe zhurmës nga mjedisi, falë të cilave ju mund të zhyteni plotësisht në dëgjim. Apple AirPods Pro 2022 do t'ju mahnitë absolutisht me tingullin rrethues që është vërtet hapësinor dhe ju rrethon nga të gjitha anët. Falë teknologjisë së ndjeshmërisë dinamike të pozicionit të kokës, dëgjueset sigurojnë shpërndarjen e saktë të çdo tingulli nga drejtimi i duhur, në mënyrë që tingulli që rezulton të jetë i përsosur.
Paketa përfshin edhe një kuti karikimi, i cili shërben edhe si mbrojtëse për dëgjueset. Kutia mbështet karikimin wireless MagSafe ose nëpërmjet teknologjisë Qi. Ju gjithashtu do të jeni të kënaqur me faktin që kutia është e papërshkueshme nga uji me një shkallë mbrojtjeje IPX4 ose që mbështet funksionin e kërkimit, kështu që gjithmonë do të dini saktësisht se ku fshihet.
Dëgjueset zgjasin deri në 6 orë me një karikim të vetëm, së bashku me kutinë deri në 30 orë (me ANC të ndezur). Paketa përfshin katër madhësi të gomave prej silikoni (XS, S, M, L).
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Pa kabllo:
Po
Bllokim të zhurmave:
Po
Koha e vlerësuar e qëndrueshmërisë [h]:
6
Koha e parashikuar e mbajtjes me kasë [h]:
30
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Mikrofon:
Integruar
Komanda e zërit:
Në kufje
Mbrojtje IPX:
IPX4
Pajisje speciale:
Mbrojtëse karikuese
Ngjyra:
White
Opsione për karikim:
Wireless, USB-C
Teknologjia Wireless:
Bluetooth v5.3
Këshilla për modelin:
Apple AirPods Pro
Prodhuesi:
Apple
Kodi i prodhuesit:
mqd83zm/a
EAN:
194253397472
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Apple AirPods Pro (2 gen.)
299.00 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo