Foto e Apple MacBook Air 13.6", M2 8-core, 8GB, 256GB, 8-core GPU, Space Grey
Foto e Apple MacBook Air 13.6", M2 8-core, 8GB, 256GB, 8-core GPU, Space Grey
Foto e Apple MacBook Air 13.6", M2 8-core, 8GB, 256GB, 8-core GPU, Space Grey
Foto e Apple MacBook Air 13.6", M2 8-core, 8GB, 256GB, 8-core GPU, Space Grey
Foto e Apple MacBook Air 13.6", M2 8-core, 8GB, 256GB, 8-core GPU, Space Grey
Foto e Apple MacBook Air 13.6", M2 8-core, 8GB, 256GB, 8-core GPU, Space Grey
Foto e Apple MacBook Air 13.6", M2 8-core, 8GB, 256GB, 8-core GPU, Space Grey
Foto e Apple MacBook Air 13.6", M2 8-core, 8GB, 256GB, 8-core GPU, Space Grey
Foto e Apple MacBook Air 13.6", M2 8-core, 8GB, 256GB, 8-core GPU, Space Grey
Foto e Apple MacBook Air 13.6", M2 8-core, 8GB, 256GB, 8-core GPU, Space Grey
Foto e Apple MacBook Air 13.6", M2 8-core, 8GB, 256GB, 8-core GPU, Space Grey

Apple MacBook Air 13.6", M2 8-core, 8GB, 256GB, 8-core GPU, Space Grey

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,482.00 €
1,299.00 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,202.78 €
Ju kurseni 183.00 €
-13%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 108.25 € në muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 24h
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
29 maj 2023 - 30 maj 2023
Kosovë, të tjera
29 maj 2023 - 30 maj 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.
Apple MacBook Air vjen me një pamje shumë të rinovuar. Apple ka përmirësuar performancën, imazhin dhe zërin kundrejt gjeneratës me çipin M1. MacBook Air 13 (M2) është më i hollë, më i lehtë dhe ende ka qëndrueshmëri të madhe dhe funksionim krejtësisht të qetë. Me MacBook Air të ri (M2), ju merrni edhe më shumë fuqi për përdorime kërkuese si modifikimi i videove me definicion të lartë, dizajni grafik dhe aplikacione të tjera krijuese.

Baza e këtij versioni të veçantë të Apple MacBook Air 13 (M2) është një procesor Apple M2 me 8 bërthama me një GPU me 8 bërthama dhe një Neural Engine me 16 bërthama. Procesori përfshin gjithashtu 8 GB memorie operative. Ekrani 13.6" Liquid Retina IPS me një rezolucion prej 2560 × 1664 piksele. Një disk 256 GB SSD është përgatitur për të dhënat e përdoruesit. Laptopi është gjithashtu i pajisur me teknologji wireless Wi-Fi ax dhe Bluetooth 5.0, një palë ndërfaqe Thunderbolt / USB 4, një lexues të gjurmëve të gishtërinjëve Touch ID, kamera praktike FaceTime HD 1080p, lidhës audio 3.5 mm dhe port i energjisë MagSafe 3. Laptopi përdor macOS si një sistem operativ.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i hard disqeve :
1
Memoria maksimale [GB]:
8
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Po
Uebkamerë:
Po
Pa taste numerike:
Po
Numri i altoparlantëve:
4
Lloji i hard diskut:
SSD
Ndriçimi [cd/m2]:
500
Lloji i kartelës së rrjetit:
WLAN, Integruar
Jetëgjatësia e parashikuar e baterisë [h]:
18
Trashësia [mm]:
215
Pesha [kg]:
1.24
Lloji i ekranit:
Retina
Gjerësia [mm]:
304.1
Lartësia [mm]:
11,3
Ngjyra:
Space Grey
Thunderbolt 4 / USB4:
2
Drive optik:
Pa drive
MagSafe:
Po
Gjenerata e procesorit:
Apple M-Series
Standardet e Wi-Fi:
a/b/g/n/ac/ax
Vende të memories:
Pa slot
Gama e ngjyrave:
DCI-P3 100%
Tastierë me ndriçim:
Po
Mbështet DisplayPort:
Po
Mbështet Power Delivery:
Po
Lloji i procesorit:
Apple M2, M2 (8 bërthama CPU/8 bërthama GPU)
Sistemet operative:
Apple Mac OS
Kapacitet i SSD [GB]:
256
Memoria e brendshme [GB]:
256
Materiali i shasisë:
Alumin
Versioni i Bluetooth:
v5.0
Lloji i memories:
LPDDR5 (na desce)
Raporti i shikimit:
16:10
Kartelë grafike:
Apple 8-bërthama
Rezolucioni i kamerës së internetit:
1080p
Bateri:
52,6Wh
Diagonalja e ekranit ["]:
13,6
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1664
Fuqia maksimale e burimit të energjisë [W]:
35
Jetëgjatësia e baterisë [h]:
Më e lartë
Numri i bërthamave efektive të procesorit:
4
EAN:
194253080619
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Apple MacBook Air 13.6", M2 8-core, 8GB, 256GB, 8-core GPU, Space Grey
1,299.00 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo