1 / 4
Foto e Bateri alkaline VARTA V76PX/SR44
Foto e Bateri alkaline VARTA V76PX/SR44
Foto e Bateri alkaline VARTA V76PX/SR44
Foto e Bateri alkaline VARTA V76PX/SR44

Bateri alkaline VARTA V76PX/SR44

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
5.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 4.66 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 €/muaj

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo bateri cilësore është dizajnuar për kamerë dhe kalkulatorë. Kanë kapacitet 160 mAh dhe tension 1.5 V.
Lansuar:
21. 8. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Alkaline
Dizajnuar për:
Kamerë, kalkulator
Kodi:
4075101401
Tension V:
1.5
Kapaciteti mAh:
160
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
VARTA
EAN:
4008496274062
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri alkaline VARTA V76PX/SR44
5.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo