1 / 1
Foto e Bateri të rikarikueshme VARTA Power AAA, 1000 mAh, 4 copë

Bateri të rikarikueshme VARTA Power AAA, 1000 mAh, 4 copë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
16.50 €
14.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 12.29 €
Ju kurseni 2.00 €
-13%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Bateritë e rikarikueshme VARTA kanë një gamë të gjerë aplikimesh. Ato janë të përshtatshme për të gjitha pajisjet, për të cilat do të furnizojnë energji për një kohë të gjatë. Ato janë të pajisura me teknologji që i mban të karikuara edhe kur nuk janë në përdorim për një kohë të gjatë. Mos ngurroni t'i lini ato në pajisje për aq kohë sa dëshironi, pa frikë nga vetë-shkarkimi. Dhe nëse akoma duhet t'i karikoni ato, përdorni çdo karikues standard. Një teknologji tjetër e dobishme është Ready To Use. Kjo siguron që bateritë të jenë të karikuara paraprakisht dhe të gatshme për përdorim të menjëhershëm. Kjo paketë përfshin katër bateri AAA me kapacitet 1000 mAh.
Lansuar:
17. 7. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
AAA
Dizajnuar për:
Telekomandë, tastierë, maus
Numri i pakove:
4
I rikarikueshëm:
Kodi:
5703301404
Tension V:
1.5
Kapaciteti mAh:
1000
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
VARTA
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4008496594375
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri të rikarikueshme VARTA Power AAA, 1000 mAh, 4 copë
14.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo