1 / 2
Foto e Bateri VARTA Longlife Power 24x AAA (Clear Value Pack)
Foto e Bateri VARTA Longlife Power 24x AAA (Clear Value Pack)

Bateri VARTA Longlife Power 24x AAA (Clear Value Pack)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
23.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 19.92 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 €/muaj

Vetëm edhe 8
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo është një paketë me 24 bateri alkaline AAA të disponueshme. Këto janë bateri të zhvilluara posaçërisht për pajisje që kërkojnë pritje fleksibël të sasive të sakta të energjisë. Këto përfshijnë lodra, periferikë të kompjuterit, llampa etj.
Dizajnuar për:
Telekomandë, kamerë, tastierë, maus
Kodi:
4903121124
Kapaciteti mAh:
2400
Besueshmëria:
100 %
Lansuar më:
11. 10. 2019
Prodhuesi:
VARTA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Vendi i prodhimit:
Germany
EAN:
4008496807581
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri VARTA Longlife Power 24x AAA (Clear Value Pack)
23.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo