Burim energjie Deepcool PF750 R-PF750D-HA0B-EU , 750W
Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: China Kodi:
Përfshirë TVSH-në
-26%
Teb Bank Teb Bank
Vetëm edhe 7
Koha e arritjes së produktit Prishtinë
21 maj 2026 - 22 maj 2026
Kosovë, të tjera
22 maj 2026 - 23 maj 2026
Paguaj me transfer bankar
Zbuloni fuqinë dhe besueshmërinë me burimin e energjisë Deepcool PF750 R-PF750D-HA0B-EU! Me 750W kapacitet, ky burim energjie ofron performancë të shkëlqyer për çdo sistem kompjuterik, duke garantuar stabilitet dhe efikasitet maksimal. Dizajni i tij elegant dhe i qetë, së bashku me mbrojtjet e shumta të integruara, e bëjnë atë zgjedhjen ideale për entuziastët e teknologjisë. Përmirësoni përvojën tuaj të lojërave dhe punës me Deepcool PF750 – energjia që ju nevojitet për të arritur maksimumin!
Për ndonjë mospërputhje të të dhënave mund të na kontaktoni përmes Kujdesit ndaj Klienteve.
Ngjyra:
Zezë
Qëllimi:
PC
Gjerësia:
150 mm
Temperatura e operimit [T-T]:
0 - 40 °C
Lloji i ftohjes :
Aktiv
Thellësia:
140 mm
Çertifikime:
CB/CCC/CE/UKCA/EAC/RCM
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit