Burim energjie Deepcool PL750D R-PL750D-FC0B-EU , 750W
Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: China Kodi:
Përfshirë TVSH-në
-29%
Teb Bank Teb Bank
Më shumë se 10 artikuj
Koha e arritjes së produktit Prishtinë
21 maj 2026 - 22 maj 2026
Kosovë, të tjera
22 maj 2026 - 23 maj 2026
Paguaj me transfer bankar
Zbuloni fuqinë e pakufizuar me burimin e energjisë Deepcool PL750D R-PL750D-FC0B-EU, 750W! Ky burim energjie ofron performancë të shkëlqyer dhe besueshmëri, duke siguruar energji të qëndrueshme për sistemin tuaj kompjuterik. Me një dizajn elegant dhe efikasitet të lartë, ai është i përkryer për lojtarët dhe profesionistët e teknologjisë. Përmirësoni përvojën tuaj kompjuterike me Deepcool PL750D dhe shijoni çdo moment të fuqisë dhe stabilitetit!
Për ndonjë mospërputhje të të dhënave mund të na kontaktoni përmes Kujdesit ndaj Klienteve.
Ngjyra:
Zezë
Qëllimi:
PC
Gjerësia:
150 mm
Temperatura e operimit [T-T]:
0 - 40 °C
Lloji i ftohjes :
Aktiv
Thellësia:
140 mm
Çertifikime:
CE/FCC/CCC/RCM/EAC/CAN ICES-003(B)/NMB-003(B) /TUV-RH
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit