Burim energjie Evolveo Pulse EP400PP12B , 400W
Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Czech Republic Kodi:
Përfshirë TVSH-në
-27%
Teb Bank Teb Bank
Më shumë se 10 artikuj
Koha e arritjes së produktit Prishtinë
29 maj 2026 - 30 maj 2026
Kosovë, të tjera
30 maj 2026 - 01 qershor 2026
Paguaj me transfer bankar
Zbuloni fuqinë e lëvizshmërisë me Burimin e Energjisë Evolveo Pulse EP400PP12B! Me një kapacitet prej 400W, ky burim energjie është ideal për udhëtime, kamping ose për të siguruar energji në rast emergjence. Dizajni kompakt dhe i lehtë e bën të lehtë transportimin, ndërsa teknologjia e avancuar garanton performancë të shkëlqyer dhe siguri. Merrni energjinë që ju nevojitet kudo dhe kurdo, dhe shijoni lirinë e energjisë së besueshme!
Për ndonjë mospërputhje të të dhënave mund të na kontaktoni përmes Kujdesit ndaj Klienteve.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
ATX:
1
Ventilator:
1
Prizë për rrymë:
Kabllo modulare:
Jo
Fuqia e furnizimit me energji elektrike [W]:
Lloji i burimit:
ATX
SATA:
2
Madhësia e ventilatorit [mm]:
120
Ftohës:
Aktiv
Data e lansimit:
10 Maj 2011
Konektor:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (1x), SATA (4x)
Sistemi PFC:
Pasiv