Foto e Çantë shpine Lenovo 1B210 për laptop 15.6", gri
Foto e Çantë shpine Lenovo 1B210 për laptop 15.6", gri
Foto e Çantë shpine Lenovo 1B210 për laptop 15.6", gri
Foto e Çantë shpine Lenovo 1B210 për laptop 15.6", gri

Çantë shpine Lenovo 1B210 për laptop 15.6", gri

Garancioni: 1 vit Kodi:
34.50 €
19.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 16.53 €
Ju kurseni 15.00 €
-44%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj

Vetëm edhe 9
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit, pa pasur nevojë për pritje te serviset e autorizuara. Përmes këtij shërbimi, ju do të kontaktoheni brenda 24 orëve prej momentit të pranimit të produktit te ne, nëse produkti mund të servisohet, ta merrni të ri apo të keni kredi në të njejtën vlerë të produktit. Pastaj do të lajmëroheni për periudhën e pranimi të produktit të servisuar, të ri apo kthimit të tij.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
09 qershor 2023 - 10 qershor 2023
Kosovë, të tjera
10 qershor 2023 - 12 qershor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Lenovo 15.6 B210 është një çantë për laptop me diagonale maksimale 15.6 inç. Çanta është bërë nga materiali që largon ujin. Pamja e thjeshtë e kësaj është përshtatur në mënyrë të përkryer me jetën moderne. Çanta ofron hapësirë të brendshme si për një laptop, ashtu edhe për një sërë sendesh të tjera, duke përfshirë libra dhe karikues. Për to shërbejnë një numër xhepash të brendshëm. Ndarja kryesore mund të mbyllet me një zinxhir të cilësisë së lartë. Çanta elegante mund të bartet lehtësisht falë rripave të supeve të mbushura, mund të përdoret edhe një rrip praktik. Pjesa e përparme dominohet nga një copëz me logon e Lenovo.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra:
Gri
Trashësia [mm]:
150
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15.6
Typ:
Çantë shpine
Materiali:
Poliester
Dizajnuar për:
Laptop
Lartësia [mm]:
455
Besueshmëria:
100 %
Në dispozicion nga:
15. 11. 2022
Kodi:
GX40Q17227
EAN:
191999684767
5

2 Vlerësime

Flamur 29.12.2022 10:36 e paradites
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo
Eraj 28.12.2022 12:34 e pasdites
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Çantë shpine Lenovo 1B210 për laptop 15.6", gri
19.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo