Foto e Celular Samsung Galaxy S23 Ultra, 6.8", 12GB RAM, 512GB, i gjelbër
Foto e Celular Samsung Galaxy S23 Ultra, 6.8", 12GB RAM, 512GB, i gjelbër
Foto e Celular Samsung Galaxy S23 Ultra, 6.8", 12GB RAM, 512GB, i gjelbër
Foto e Celular Samsung Galaxy S23 Ultra, 6.8", 12GB RAM, 512GB, i gjelbër
Foto e Celular Samsung Galaxy S23 Ultra, 6.8", 12GB RAM, 512GB, i gjelbër
Foto e Celular Samsung Galaxy S23 Ultra, 6.8", 12GB RAM, 512GB, i gjelbër
Foto e Celular Samsung Galaxy S23 Ultra, 6.8", 12GB RAM, 512GB, i gjelbër
Foto e Celular Samsung Galaxy S23 Ultra, 6.8", 12GB RAM, 512GB, i gjelbër
Foto e Celular Samsung Galaxy S23 Ultra, 6.8", 12GB RAM, 512GB, i gjelbër
Foto e Celular Samsung Galaxy S23 Ultra, 6.8", 12GB RAM, 512GB, i gjelbër
Foto e Celular Samsung Galaxy S23 Ultra, 6.8", 12GB RAM, 512GB, i gjelbër
Foto e Celular Samsung Galaxy S23 Ultra, 6.8", 12GB RAM, 512GB, i gjelbër
Foto e Celular Samsung Galaxy S23 Ultra, 6.8", 12GB RAM, 512GB, i gjelbër
Foto e Celular Samsung Galaxy S23 Ultra, 6.8", 12GB RAM, 512GB, i gjelbër
Foto e Celular Samsung Galaxy S23 Ultra, 6.8", 12GB RAM, 512GB, i gjelbër
Foto e Celular Samsung Galaxy S23 Ultra, 6.8", 12GB RAM, 512GB, i gjelbër
Foto e Celular Samsung Galaxy S23 Ultra, 6.8", 12GB RAM, 512GB, i gjelbër
Foto e Celular Samsung Galaxy S23 Ultra, 6.8", 12GB RAM, 512GB, i gjelbër

Celular Samsung Galaxy S23 Ultra, 6.8", 12GB RAM, 512GB, i gjelbër

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,719.50 €
1,499.00 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,270.34 €
Ju kurseni 220.50 €
-13%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 124.92 € në muaj

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 24h
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
29 maj 2023 - 30 maj 2023
Kosovë, të tjera
29 maj 2023 - 30 maj 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.
Diagonalja e ekranit ["]:
6.8
Ngjyra:
E gjelbër
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
5000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Pesha [g]:
234
Memoria e brendshme [GB]:
512
Versioni i Bluetooth:
5.3
Prodhuesi:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
SM-S918BZGHEUC
Sistemet operative:
Android 13, One UI 5.1
Kamera e përparme:
12MP, F2.2, FOV 80 ̊
Rezistenca ndaj ujit:
IP68
Memoria operuese [GB]:
12
Kamera e pasme:
12MP Ultra-Wide F2.2, FOV 120 ̊, 200MP Wide F1.7, FOV 85 ̊, 10MP Telephoto 3x Optical Zoom, F2.4, FOV 36 ̊, 10MP Telephoto 10x Optical Zoom, F4.9, FOV 11 ̊
Dimensionet [mm]:
78.1 X 163.4 X 8.9
EAN:
8806094728873
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Celular Samsung Galaxy S23 Ultra, 6.8", 12GB RAM, 512GB, i gjelbër
1,499.00 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo