Apple
Foto e Apple 20W USB-C Power Adapter
Foto e Apple 20W USB-C Power Adapter
Foto e Apple 20W USB-C Power Adapter

Apple 20W USB-C Power Adapter

Garancioni: 1 vit Kodi:
29.00 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 24.58 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.42 € në muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit, pa pasur nevojë për pritje te serviset e autorizuara. Përmes këtij shërbimi, ju do të kontaktoheni brenda 24 orëve prej momentit të pranimit të produktit te ne, nëse produkti mund të servisohet, ta merrni të ri apo të keni kredi në të njejtën vlerë të produktit. Pastaj do të lajmëroheni për periudhën e pranimi të produktit të servisuar, të ri apo kthimit të tij.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 24h
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
06 qershor 2023 - 07 qershor 2023
Kosovë, të tjera
07 qershor 2023 - 08 qershor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Ky është një karikues i fuqishëm 20W, i cili përdoret për karikim të shpejtë dhe efikas në shtëpi, në zyrë dhe gjatë lëvizjes. Është i pajtueshëm me çdo pajisje USB-C, por për një performancë optimale të karikimit, Apple rekomandon përdorimin e tij me iPad Pro 11'' ose iPad Pro 12,9'' (gjenerata e tretë). Ai gjithashtu mbështet karikimin e shpejtë të iPhone 8.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i porteve USB:
1
Karikim pa kabllo:
Jo
Ngjyra:
Bardhë
Konektor:
USB-C
Dizajnuar për:
Celular, kufje, tablet
Kodi i prodhuesit:
MHJE3ZM/A
Prodhuesi:
Apple
EAN:
194252157022
5

4 Vlerësime

Liridon 16.5.2023 2:37 e pasdites
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo
Atdhe 7.5.2023 10:06 e pasdites
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo
Granit 4.5.2023 3:30 e pasdites
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo
Erik 10.4.2023 1:36 e pasdites
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Apple 20W USB-C Power Adapter
29.00 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo