Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Apple MagSafe Charger

Kodi i produktit:
835491app
Dizajnuar për:
Celular, kufje
EAN:
194252192467
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Lansuar:
14. 10. 2020

Si të porosisim në Gjirafa50?

61.00 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Karikuesi MagSafe e bën karikimin wireless të shpejtë. Magnetët e rreshtuar në mënyrë perfekte lidhen me iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 12 dhe iPhone 12 Pro dhe ofrojnë karikim më të shpejtë wireless deri në 15 W. Karikuesi MagSafe ruan përputhshmërinë me karikimin Qi, kështu që mund të përdoret për të karikuar me wireless iPhone 8 ose version më të ri, si dhe modelet AirPods me një mbrojtëse karikimi wireless, siç do të bënit me çdo karikues të certifikuar nga Qi. Përvoja e shtrirjes magnetike vlen vetëm për modelet iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 12 dhe iPhone 12 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, kufje
EAN:
194252192467
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Lansuar:
14. 10. 2020
Lidhësit:
USB-C
Ngjyra:
Bardhë
Numri i lidhësve USB:
1
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE