Apple
Foto e Apple MagSafe Charger
Foto e Apple MagSafe Charger

Apple MagSafe Charger

Garancioni: 1 vit Kodi:
61.00 €
49.00 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 41.53 €
Ju kurseni 12.00 €
-20%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.08 € në muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit, pa pasur nevojë për pritje te serviset e autorizuara. Përmes këtij shërbimi, ju do të kontaktoheni brenda 24 orëve prej momentit të pranimit të produktit te ne, nëse produkti mund të servisohet, ta merrni të ri apo të keni kredi në të njejtën vlerë të produktit. Pastaj do të lajmëroheni për periudhën e pranimi të produktit të servisuar, të ri apo kthimit të tij.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 24h
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
06 qershor 2023 - 07 qershor 2023
Kosovë, të tjera
07 qershor 2023 - 08 qershor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Karikuesi MagSafe e bën karikimin wireless të shpejtë. Magnetët e rreshtuar në mënyrë perfekte lidhen me iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 12 dhe iPhone 12 Pro dhe ofrojnë karikim më të shpejtë wireless deri në 15 W. Karikuesi MagSafe ruan përputhshmërinë me karikimin Qi, kështu që mund të përdoret për të karikuar me wireless iPhone 8 ose version më të ri, si dhe modelet AirPods me një mbrojtëse karikimi wireless, siç do të bënit me çdo karikues të certifikuar nga Qi.
Përvoja e shtrirjes magnetike vlen vetëm për modelet iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 12 dhe iPhone 12 Pro.
Numri i porteve USB:
1
Ngjyra:
Bardhë
Konektor:
USB-C
Dizajnuar për:
Celular, kufje
Data e lansimit:
14. 10. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Brendi:
Apple
Karikim pa kabllo:
Po
EAN:
194252192467
5

1 Vlerësime

Flamur 11.5.2023 2:04 e pasdites
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Apple MagSafe Charger
49.00 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo