Apple
Foto e Apple iPhone 14 Pro, 128GB, Space Black
Foto e Apple iPhone 14 Pro, 128GB, Space Black
Foto e Apple iPhone 14 Pro, 128GB, Space Black
Foto e Apple iPhone 14 Pro, 128GB, Space Black
Foto e Apple iPhone 14 Pro, 128GB, Space Black
Foto e Apple iPhone 14 Pro, 128GB, Space Black
Foto e Apple iPhone 14 Pro, 128GB, Space Black
Foto e Apple iPhone 14 Pro, 128GB, Space Black
Foto e Apple iPhone 14 Pro, 128GB, Space Black
Foto e Apple iPhone 14 Pro, 128GB, Space Black

Apple iPhone 14 Pro, 128GB, Space Black

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina: Kodi:
1,299.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,101.27 €
Pagesa me keste
gjirafa për 36 muaj
Apple iPhone 14 Pro, 128GB, Space Black
1,299.50 €
gjirafa
GjirafaPayPlan with KEP
per 36 muaj sipas kushteve te kredise ne KEP
Periudha e kredise
Shuma e kestit per muaj:
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 108.29 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit, pa pasur nevojë për pritje te serviset e autorizuara. Përmes këtij shërbimi, ju do të kontaktoheni brenda 24 orëve prej momentit të pranimit të produktit te ne, nëse produkti mund të servisohet, ta merrni të ri apo të keni kredi në të njejtën vlerë të produktit. Pastaj do të lajmëroheni për periudhën e pranimi të produktit të servisuar, të ri apo kthimit të tij.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
02 tetor 2023 - 03 tetor 2023
Kosovë, të tjera
02 tetor 2023 - 03 tetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Dizajni, qëndrueshmëria, funksionet dhe teknologjia e klasit të parë, e gjithë kjo dhe shumë më tepër fshihen në modelin Apple iPhone 14 Pro. Dynamic Island është një përvojë interaktive dhe tërheqëse e iPhone për të gjitha njoftimet, sinjalizimet dhe aktivitetet. Dynamic Island shfaq informacione të rëndësishme, ju tregon se çfarë muzike po luan, thirrjet hyrëse të FaceTime dhe më shumë, të gjitha duke mos ndërhyrë në atë që po bëni. Ekrani 6.1" OLED Super Retina XDR me mbështetje për të gjithë gamën e teknologjive kujdeset për imazhin e sipërm të iPhone 14 Pro. Mund të përmendim, për shembull, teknologjinë True Tone, e cila përshtat ekranin me kushtet e dritës së ambientit. Duke kursyer sytë tuaj. Ekrani ka rezolucion 2556x1179 piksel në 460 ppi.
Baza e iPhone 14 Pro është sistemi operativ iOS 16, ndërsa truri i tij është çipi i fuqishëm A16 Bionic. Falë këtij çifti, të gjitha aktivitetet e telefonit zhvillohen në harmoni të përsosur - shpejt dhe pa probleme.
Shkarkoni skedarë, luani lojëra me shumë lojtarë, transmetoni filma - thjesht bëni gjithçka që dëshironi dhe keni nevojë pa kufi! 5G i shpejton gjërat jashtëzakonisht.
Phone 14 Pro krenohet me një grup të mirëkoordinuar kamerash të fuqishme. Kamera kryesore 48 MPx (f/1.78, stabilizim imazhi i gjeneratës së 2-të me zhvendosje sensori) + 12 MPx kënd ultra të gjerë (f/2.2, fusha e shikimit 120°) + 12 MPx (zoom 2x, f/1.78, stabilizim imazhi të gjeneratës së 2-të me zhvendosje sensorit) + 12 MPx (zoom 3x, f/2.8, stabilizim optik i imazhit). Celulari mund të regjsitroj video deri në 4K me 24/25/30/60 fps. Përfshin karakteristikat si modaliteti i filmit, modaliteti i veprimit, video HDR me Dolby Vision, video time-lapse me stabilizim, etj. Ka funksionet Face ID dhe Apple Pay.
iPhone ka një konstruksion të qëndrueshëm me një vlerësim IP68, kështu që telefoni nuk do të spërkatet nga uji, pluhuri ose rënia. Kur flasim për ujë, nënkuptojmë mbrojtje perfekte nga zhytja e iPhone në ujë, dhe jo vetëm disa pika nga shiu i verës.
iPhone 14 Pro është krijuar për të mbajtur me ju gjatë gjithë ditës. Dhe nëse i mungon energjia, do të jetë vetëm çështje kohe që të rikarikohet. Karikimi është wireless me mbështetje MagSafe ose Qi.
Mbështet Wi-Fi 6, Bluetooth v5.3, LTE, 5G, NFC me modalitetin e lexuesit. Prej karakteristikave të tjera, përfshin GPS me frekuencë të dyfishtë (GPS, BeiDou, GLONASS, QZSS, Galileo), busull dixhitale, mikrolokacion iBeacon, telefonatat me video FaceTime, Siri dhe tingull Dolby Atmos. Ka memorie të integruar me kapacitet 128GB. Ka konstruksion inox me Ceramic Shield në pjesën e përparme. Përmasat 147.5 x 71.5 x 7.85 mm. Pesha 206 g.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Mbështetje për NFC:
Po
Karikim pa kabllo:
Po
Barometër:
Po
Bluetooth:
Po
Karikim të shpejtë:
Po
Diodë me ndriçim:
Po
Beidou:
Po
Face ID:
Po
Galileo:
Po
Sensor i afërsisë:
Po
Gjiroskop:
Po
Autofokus [AF]:
Po
HDR10:
Po
GPS:
Po
GLONASS:
Po
Modaliteti i natës:
Po
HDR:
Po
Memoria operuese [GB]:
6
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Qartësia e ekranit [PPI]:
460
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 2100
Slowmotion 1080p [FPS]:
240
Slowmotion 2160p [FPS]:
60
Stabilizues imazhi:
Elektronik, optik
Konektor:
Lightning
Trashësia [mm]:
7,85
Lartësia [mm]:
147.5
Gjerësia [mm]:
71.5
Shkalla e mbrojtjes:
IP68
Lloji i SIM:
eSIM, nano SIM
Standardet e celularit:
5G, GSM, LTE, UMTS
Rezolucioni maksimal i videos:
3840 x 2160 (4K)
Rezolucioni i ekranit [pixel]:
2532 x 1170
Ngjyra:
Space Black
Lloji i ekranit:
OLED
Frekuenca e shfaqjes [Hz]:
120
QZSS:
Po
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Standardet e Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Sensor i lëvizjes:
Po
Focus PDAF:
Po
Memoria e brendshme [GB]:
128
Diagonalja e ekranit ["]:
6.1
Sensor drite:
Po
Sistemet operative:
iOS
Lloji i procesorit:
Apple A16 Bionic
Rezolucioni i kamerës së prapme [Mpx]:
48+12+12
Ndriçimi [ƒ]:
1,78, 2,2
Pesha [g]:
206
Versioni i Bluetooth:
5.3
Frekuencat e mbështetura 5G [MHz]:
600, 700, 800, 850, 900, 1800, 1900, 2000, 2100, 2300, 2500, 2600, 3500, 3700, 4700
Busull:
Po
Fuqia maksimale e karikimit me valë [W]:
15
Fuqia maksimale e karikimit [W]:
20
Shkëlqimi i ekranit [nit]:
1000
Rezolucioni i kamerës së përparme [Mpx]:
12
Prodhuesi:
Apple
Kodi i prodhuesit:
mpxv3sx/a
EAN:
194253401100
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej tani
Apple iPhone 14 Pro, 128GB, Space Black
1,299.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo