Foto e Apple iPhone 14 Pro Max, 128GB, Space Black
Foto e Apple iPhone 14 Pro Max, 128GB, Space Black
Foto e Apple iPhone 14 Pro Max, 128GB, Space Black
Foto e Apple iPhone 14 Pro Max, 128GB, Space Black
Foto e Apple iPhone 14 Pro Max, 128GB, Space Black
Foto e Apple iPhone 14 Pro Max, 128GB, Space Black
Foto e Apple iPhone 14 Pro Max, 128GB, Space Black
Foto e Apple iPhone 14 Pro Max, 128GB, Space Black
Foto e Apple iPhone 14 Pro Max, 128GB, Space Black
Foto e Apple iPhone 14 Pro Max, 128GB, Space Black

Apple iPhone 14 Pro Max, 128GB, Space Black

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,685.00 €
1,549.00 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,312.71 €
Ju kurseni 136.00 €
-9%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 129.08 € në muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 24h
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
29 maj 2023 - 30 maj 2023
Kosovë, të tjera
29 maj 2023 - 30 maj 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Dizajni, qëndrueshmëria, funksionet dhe teknologjia e klasit të parë, e gjithë kjo dhe shumë më tepër fshihen në modelin Apple iPhone 14 Pro Max. Dynamic Island është një përvojë interaktive dhe tërheqëse e iPhone për të gjitha njoftimet, sinjalizimet dhe aktivitetet. Dynamic Island shfaq informacione të rëndësishme, ju tregon se çfarë muzike po luan, thirrjet hyrëse të FaceTime dhe më shumë, të gjitha duke mos ndërhyrë në atë që po bëni. Imazhi i lartë i iPhone 14 Pro Max sigurohet nga një ekran 6.7"" OLED Super Retina XDR me rezolucion 2796x1290 piksel në 460 ppi dhe me mbështetje për të gjithë gamën e teknologjive. Ka teknologjinë True Tone, e cila përshtat ekranin me kushtet e dritës së ambientit , duke shpëtuar sytë tuaj. Baza e iPhone 14 Pro Max është sistemi operativ iOS 16, ndërsa truri i tij është çipi i fuqishëm A16 Bionic. Falë këtij çifti, të gjitha aktivitetet e telefonit zhvillohen në harmoni të përsosur - shpejt dhe pa probleme. Shkarkoni skedarë, luani lojëra me shumë lojtarë, transmetoni filma - thjesht bëni gjithçka që dëshironi dhe keni nevojë pa kufi! 5G i shpejton gjërat jashtëzakonisht. iPhone 14 Pro Max mburret me një grup të mirëkoordinuar kamerash të fuqishme. Kamera kryesore 48 MPx (f/1.78, stabilizim imazhi i gjeneratës së 2-të me zhvendosje sensori) + 12 MPx kënd ultra të gjerë (f/2.2, fusha e shikimit 120°) + 12 MPx (zoom 2x, f/1.78, stabilizim imazhi të gjeneratës së 2-të me zhvendosje sensorit) + 12 MPx (zoom 3x, f/2.8, stabilizim optik i imazhit). Celulari mund të regjsitroj video deri në 4K me 24/25/30/60 fps. Përfshin karakteristikat si modaliteti i filmit, modaliteti i veprimit, video HDR me Dolby Vision, video time-lapse me stabilizim, etj. iPhone ka një konstruksion të qëndrueshëm me një vlerësim IP68, kështu që celulri është rezistent ndaj spërkatjeve të ujit, pluhuri ose rënia. Kur flasim për ujë, nënkuptojmë mbrojtje perfekte nga zhytja e iPhone në ujë, dhe jo vetëm disa pika nga shiu. iPhone 14 Pro Max është krijuar për të mbajtur me ju gjatë gjithë ditës. Dhe nëse i mungon energjia, do të jetë vetëm çështje kohe që të rikarikohet. Karikimi është wireless me mbështetje MagSafe ose Qi. Ka funksionet Face ID dhe Apple Pay. Mbështet Wi-Fi 6, Bluetooth v5.3, LTE, 5G, NFC me modalitetin e lexuesit. Prej karakteristikave të tjera, përfshin GPS me frekuencë të dyfishtë (GPS, BeiDou, GLONASS, QZSS, Galileo), busull dixhitale, mikrolokacion iBeacon, telefonatat me video FaceTime, Siri dhe tingull Dolby Atmos. Ka memorie të integruar me kapacitet 128GB. Ka konstruksion inox me Ceramic Shield në pjesën e përparme. Përmasat 160.7 x 77.6 x 7.85 mm. Pesha 240 g.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Mbështetje për NFC:
Po
Karikim pa kabllo:
Po
Barometër:
Po
Bluetooth:
Po
Karikim të shpejtë:
Po
Diodë me ndriçim:
Po
Beidou:
Po
Face ID:
Po
Galileo:
Po
Sensor i afërsisë:
Po
Gjiroskop:
Po
Autofokus [AF]:
Po
HDR10:
Po
GPS:
Po
GLONASS:
Po
HDR:
Po
Lloji i telefonit:
Prekje
Memoria operuese [GB]:
6
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Qartësia e ekranit [PPI]:
460
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Slowmotion 1080p [FPS]:
240
Slowmotion 2160p [FPS]:
60
Stabilizues imazhi:
Elektronik, optik
Konektor:
Lightning
Trashësia [mm]:
7,85
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Gjerësia [mm]:
77.6
Lartësia [mm]:
160,7
Shkalla e mbrojtjes:
IP68
Lloji i SIM:
eSIM, nano SIM
Standardet e celularit:
5G, GSM, LTE, UMTS
Rezolucioni maksimal i videos:
3840 x 2160 (4K)
Ngjyra:
Space Black
Lloji i ekranit:
OLED
QZSS:
Po
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Standardet e Wi-Fi:
a/b/g/n/ac/ax
Sensor i lëvizjes:
Po
Focus PDAF:
Po
Memoria e brendshme [GB]:
128
Sensor drite:
Po
Diagonalja e ekranit ["]:
6.7
Rezistent ndaj ujit:
Po
Pesha [g]:
240
Sistemet operative:
iOS
Versioni i Bluetooth:
5.3
Lloji i procesorit:
Apple A16 Bionic
Rezolucioni i kamerës së prapme [Mpx]:
48+12+12
Ndriçimi [ƒ]:
1,78, 2,2
Rezolucioni i ekranit [pixel]:
2796 x 1290
Busull:
Po
Frekuencat e mbështetura 5G [MHz]:
600, 700, 800, 850, 900, 1800, 1900, 2000, 2100, 2300, 2500, 2600, 3500, 3700, 4700
Frekuenca e ekranit [Hz]:
120
Shkëlqimi i ekranit [nit]:
1000
Modaliteti i natës:
Po
Fuqia maksimale e karikimit me valë [W]:
15
Rezolucioni i kamerës së përparme [Mpx]:
12
Prodhuesi:
Apple
Kodi i prodhuesit:
mq9p3sx/a
EAN:
194253379874
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Apple iPhone 14 Pro Max, 128GB, Space Black
1,549.00 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo