Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Samsung Galaxy S21 FE, 6.4", 6GB RAM, 128GB, 5G, vjollcë e hapur

Kodi i produktit:
360061smg
Auto fokus:
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
32
Memorie e brendshme GB:
128
Ndriçimi ƒ:
1,8, 2,2, 2,4
Ngjyra:
Purpurt

Si të porosisim në Gjirafa50?

819.50 
Ju kurseni : 240.00   (29%)
579.50 € * Përfshirë TVSH-në
29% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 96.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Njihuni me celularin modern Samsung Galaxy S21 FE 5G, i cili jo vetëm që është simpatik nga këndvështrimi i jashtëm, por është i mbushur edhe me teknologjitë më të sofistikuara. Ai përmban një procesor novator Snapdragon 888 që kombinon performancën magjepsëse me konsumin e optimizuar të energjisë. Pavarësisht nëse jeni duke u argëtuar ose duke punuar me Galaxy S21 FE 5G, ekrani i tij super i qetë AMOLED 2x 120Hz do t'ju shërbejë përmbajtjen tuaj të preferuar me ngjyrat më të shndritshme, shkëlqim të balancuar në çdo kusht drite dhe me detajet më të imta. Përveç kësaj, ekrani optimizon shkallën e rifreskimit për zbutjen e imazhit dhe ju lejon të përfitoni nga kohët e shpejta të përgjigjes për performancë edhe më të mirë të lojës.

Kamera e klasit profesional Galaxy S21 FE 5G ofron përmbajtje me cilësi të lartë - ju mund të bëni fotografi dhe video tepër realiste me nivele të shkëlqyera detajesh. Kamerat e pasme kanë rezolucion 12 Mpx me kënd ultra të gjerë, 12 Mpx me kënd të gjerë dhe 8 Mpx telefoto. Kamera e përparme selfie ka rezolucion të lartë 32 Mpx. Bateria 4500 mAh funksionon së bashku me ekranin e kursimit të energjisë dhe procesorin për të qëndruar gjatë gjithë ditës në rrjetet 5G - në mënyrë që të shijoni më shumë episode të serisë dhe të shihni më shumë postime të fundit.

Celulari ka memorie RAM prej 6GB dhe memorie të brendshme 128GB. Mbështet 5G / 4G, USB-C, nanoSIM. Ka rezistencë IP68. Sistemi operativ Android.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Auto fokus:
Bluetooth:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
EAN:
8806092586710
Focus PDAF:
Fokus laserik hibrid:
Frekuenca e bërthamës GHz:
2.84
Frekuenca e ekranit Hz:
120
Frekuencat e mbështetura 3G MHz:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura 5G MHz:
700, 800, 850, 900, 1800, 2100, 2300, 2500, 2600, 3500, 3700
Frekuencat e mbështetura GSM MHz:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE MHz:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Galileo:
Garancioni nga prodhuesi:
2 vite
Gjerësia mm:
74.5
GLONASS:
GPS:
Gyroskop:
HDR10:
Kapaciteti i baterisë mAh:
4500
Karikim pa kabllo:
Karikim të shpejtë:
Kodi:
SM-G990BLVDEUE
Lartësia mm:
155,7
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lidhës:
USB-C
Lloji i ekranit:
AMOLED
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Madhësia e ekranit inç:
6,4
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese GB:
6
Memorie e brendshme GB:
128
Ndriçimi ƒ:
1,8, 2,2, 2,4
Ngjyra:
Purpurt
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
Dual SIM (2)
OTG On-The-Go:
Përshpejtues grafik:
Adreno 660
Pesha g:
177
Prodhuesi:
Samsung
Qartësia e ekranit PPI:
411
Radio:
Rezolucioni i ekranit piksel:
2400 x 1080
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
32
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
12+12+8
Rezolucioni maksimal i videos:
3840 x 2160 (4K)
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Shkalla e mbrojtjes:
IP68
Sistemi Operativ:
Android
Slowmotion 2160p FPS:
60
Stabilizues imazhi:
Elektronik, optik
Standardet e celularit:
5G, GSM, LTE, UMTS
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Trashësia mm:
7.9
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Verzioni i Bluetooth:
5,2
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE