Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Për motoçikleta

Për motoçikleta

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
121.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.12€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
Sistem navigimi Navitel MG550 Moto GPS Lifetime

E SHITUR

148.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.38€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

2
Lokalizues HELMER GPS LK 512 për përcjelljen e motoçikletave dhe biçikletave elektronike

E SHITUR

68.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.71€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

3
SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE