Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bluetooth dhe Wi-Fi

Bluetooth dhe Wi-Fi

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
1
106.50 

Përfshirë TVSH-në

234
Amplifikues  FiiO BTR3K

E SHITUR

81.50 

Përfshirë TVSH-në

1
Amplifikues i kufjeve FiiO BTR1K

E SHITUR

69.50 

Përfshirë TVSH-në

23
Monitorues FIXED Smile, i zi

E SHITUR

19.50 

Përfshirë TVSH-në

4
Çip lokacioni Gigaset G-Tag, i kuq

E SHITUR

8.50 

Përfshirë TVSH-në

1
Altoparlant Belkin me Bluetooth

E SHITUR

59.50 

Përfshirë TVSH-në

2
Monitorues FIXED Smile, i bardhë

E SHITUR

17.50 

Përfshirë TVSH-në

3
Adapter Bluetooth Fonestar BRX-3033

E SHITUR

35.50 

Përfshirë TVSH-në

4
Bluetooth dhe WiFi Tunai Wand

E SHITUR

81.50 

Përfshirë TVSH-në

12
SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE