Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Xham PanzerGlass Premium për Samsung G975 Galaxy S10+

Kodi i produktit:
255292
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
5711724071768
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S10+
I përdorshëm me markat:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

61.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PanzerGlass është lider në prodhimin e xhamave mbrojtës për një listë të gjatë celularësh dhe tabletësh. Xhami PanzerGlass Premium mbron pjesën më të ndjeshme të këtyre pajisjeve - ekranin. Xhami PanzerGlass Premium me trashësi vetëm 0.4 mm shërben si mbrojtës i shkëlqyer kundër gërvishtjeve apo goditjeve të forta. Xhami PanzerGlass është fitues i çmimit të TÜV Technical Inspection Association. Xhami është i dizajnuar për Samsung G975 Galaxy S10+. Karakteristikat: - Fortësi deri në 9 herë më të lartë se xhami klasik; - Prodhuar nga xhami cilësor japonez; - Trashësi 0.4 mm; - Pesha 7 g; * Fatkeqësisht, sensori i leximit të shenjave të gishtërinjve nuk mund të funksionojë pas vendosjes së xhamit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
5711724071768
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S10+
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
7176
Lansuar:
27. 2. 2019
Prodhuesi:
PanzerGlass
Xham:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE