Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë Yamaha NS-SW050, të zi

Kodi i produktit:
216161
EAN:
4957812604932
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
50
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
291
Kodi i prodhuesit:
4957812604932

Si të porosisim në Gjirafa50?

208.50 
Ju kurseni : 45.00   (22%)
163.50 € * Përfshirë TVSH-në
22% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 27.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një subwoofer elegant me njësi 20 cm, i cili ofron energji 50 W (100 Hz, 5 O, 10% THD) dhe varg frekuencash 28 - 200 Hz. Ai përmban teknologji të avancuar YST II dhe Twisted Flare Port. Dimensionet e këtij produkti janë 291 x 292 x 341 mm me një peshë prej 8.5 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4957812604932
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
50
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
291
Kodi i prodhuesit:
4957812604932
Konfigurimi i altoparlantëve:
Subwoofer
Lartësia [mm]:
292
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
8,5
Prodhuesi:
Yamaha
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
28
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
0,2
Trashësia [mm]:
341
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com

Bashkangjitja Altoparlantë Yamaha NS-SW050 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE