Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë Yamaha NS - C444

Kodi i produktit:
149448
EAN:
4957812054591
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4957812054591
Konfigurimi i altoparlantëve:
Qendror
Lloji i altoparlantëve:
Qendror

Si të porosisim në Gjirafa50?

194.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 32.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Yamaha sjell interpretim të sofistikuar të zërit, i cili është i bazuar në përvojën teknologjike të disa dekadave së kompanisë së zërimit Hi-Fi. E gjithë kjo është e plotësuar në një dizajn elegant, për një kohë të pa caktuar që nuk vjetrohet asnjëherë. E futur tani në treg me emërtimin Altoparlanti Yamaha NS - C444, të cilin ju do të donit ta kishit në pajisjet tuaja shtëpiake, punuese, mjedisore, etj. Dimensionet e këtij produkti janë 514 x 190 x 213 mm dhe me peshë prej 7.3 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4957812054591
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4957812054591
Konfigurimi i altoparlantëve:
Qendror
Lloji i altoparlantëve:
Qendror
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
89
Prodhuesi:
Yamaha
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
55
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
35
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com

Bashkangjitja Altoparlantë Yamaha NS - C444 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE