Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo EPICO, USB-C, 2m, e hirtë

Kodi i produktit:
237507
Dizajnuar për:
Celular, laptop, tablet
EAN:
8596049098587
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kabllo me fund magnetik:

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

EPICO e sjell kabllon me portin USB-C për rimbushjen e laptopit MacBook me fuqi 87 watt. Aksesori është i përshtatur për MacBook 12 dhe PRO dhe të gjitha pajisjet tjera që kanë portin USB-C. Konektorët janë të lidhura me kabllon në mënyrë magnetike, ka gjatësi prej 2 metrash dhe vjen me ngjyrë të hirtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, laptop, tablet
EAN:
8596049098587
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kabllo me fund magnetik:
Kodi i prodhuesit:
9915101900013
Lansuar:
6. 6. 2018
Lidhësit:
USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Ngjyra:
Hiri
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
EPICO

Bashkangjitja Kabllo EPICO edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE