Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Huawei HL1289 - Type-C në USB 3.1, bardhë

Kodi i produktit:
226255
Dizajnuar për:
Celularë, Laptop, PC, Tablet
EAN:
8595642259456
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja origjinale Huawei për mbushje dhe transferim të të dhënave nga pajisjet mobile. Kablloja ju lejon të lidhni një telefon, tablet, apo pajisje me konektor hyrës USB-C me një kompjuter ose mbushës USB. Kablloja ka gjatësi 1m dhe është e bardhë. Kjo kabllo ka një konektor standard USB 3.1 (deri në 10Gbps) në njërën anë dhe një USB - C në tjetrën.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, Laptop, PC, Tablet
EAN:
8595642259456
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
2433662
Lansuar:
15. 11. 2017
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, patch
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
Huawei
Verzioni:
USB 3.1 (deri në 10Gbps)

Bashkangjitja Kabllo Huawei HL1289 - Type-C në USB 3.1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE