Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo USB 3.1 C / M nga PremiumCord

Kodi i produktit:
175034
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, tablet
EAN:
8592220012854
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Versioni i USB 3.1 ofron transferim maksimal të të dhënave me një shpejtësi të mahnitshme prej 10Gbps. Kështu ju mund të lidhni çfarë do pajisje që kërkon shpejtësi të larta të transferit. Ky kabllo me terminalet lidhësi C (mashkull) në të dy anët mund të përdoret për lloje të ndryshme të pajisjeve, siç janë lloje të përzgjedhura të kamerave, telefonave celular dhe pajisjeve tjera.

Vlerësimet

Shume e mire. PO kryn pune me mush telefonin edhe per transfer te te dhenave. Porosit e shpejt dhe produkt kualitativ.
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, tablet
EAN:
8592220012854
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
8592220012854
Lansuar:
21 Korrik 2015
Lidhësit:
USB 3.1
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB C (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo USB 3.1 C / M nga PremiumCord edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE