Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karikues miniaturë FIXED microUSB për celular dhe tabletë, USB 2.0, i zi

Kodi i produktit:
235707
Dizajnuar për:
Disk i jashtëm, celular, tablet
EAN:
8591680073337
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FIXA-MTOAM-BK
Lansuar:
8. 5. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

FIXED sjell konvertuesin microUSB OTG që do ju mundësoj të lidhni celularin apo tabletën tuaj me USB flash, hard disk portativ, lexues të kartelave të memories, tastierë, maus e shumë të tjera me lehtësi dhe shpejtësi. Aksesori është i lehtë dhe i thjeshtë për t'u përdorur, vjen me dizajn kompakt të cilin mund ta vendosni në mbajtësen e çelësave dhe ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Disk i jashtëm, celular, tablet
EAN:
8591680073337
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FIXA-MTOAM-BK
Lansuar:
8. 5. 2018
Lidhësit:
Micro USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktues
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
FIXED

Bashkangjitja Karikues miniaturë FIXED microUSB për celular dhe tabletë edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE