Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues për makinë Yenkee YAC 2004, 2100mA, i zi

Kodi i produktit:
189414
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
8590669139620
Energjia maksimale [A]:
2,1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim të shpejtë:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje ju mundëson që pajisjet tuaja të jenë gjithmonë të karikuara. Ju ndihmon shumë, sidomos në rast të ndonjë udhëtimi të gjatë. Mund të karikoni telefonat ose pajisjet tjera elektronike, vetëm duke e kyçur në prizën që shërben për ta ndezur cigaren. Përparësi tjetër është se mund të karikojë dy pajisje në të njëjtën kohë, ose ta kyçni MP3 dhe të dëgjoni muzikë. Lidhet me mikro USB dhe punon me 12- 24 vat. Karikuesi ka voltazhë të outputit 5V DC / 2.1 A max. Kablloja ka gjatësi prej 1.5 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
8590669139620
Energjia maksimale [A]:
2,1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim të shpejtë:
Jo
Kodi i prodhuesit:
30012841
Lansuar:
16 Prill 2016
Lidhësit:
MicroUSB, USB 2.0
Numri i lidhësve USB:
1
Për makinë:
Prodhuesi:
YENKEE

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE