Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Përshtatës prize SKROSS Pro, për gjithë botën

Kodi i produktit:
205344
Dizajnuar për:
Navigator GPS, celular, laptop, tablet
EAN:
7640166320388
Energjia maksimale [A]:
2,1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PA41

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
39.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 6.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Udhëtoni shpesh nëpër botë dhe brengoseni si t'i mbushni pajisjet tuaja? Kompania SKROSS ofron zgjidhje për ju. Ky produkt është një përshtatës për udhëtarët anembanë botës. Është i shfrytëzueshëm në mbi 220 shtete. Përparësia e tij kryesore është mundësia për lidhjen dhe përdorimin efiçient të energjisë mes pajisjeve si laptopë, telefona apo tharëse flokësh, kudo dhe në çdo kohë. Mos harroni ta merrni këtë përshtatës me vete kur udhëtoni dhe ruani pajisjet tuaja.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Navigator GPS, celular, laptop, tablet
EAN:
7640166320388
Energjia maksimale [A]:
2,1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PA41
Lansuar:
17 Janar 2017
Lidhësit:
USB 2.0
Numri i lidhësve USB:
1
Për makinë:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE