Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod YENKEE YSM 301BK 3v1, i zi

Kodi i produktit:
239237
E rrotullueshme:
EAN:
8590669243259
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
52
Kapaciteti maksimal [kg]:
0.8

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Tripod Yenkee trekëmbësh i kthyeshëm 3in1 Tripodi Yenkee është i lëvizshëm për të gjitha kamerat 1/4 " dhe ka mjaft fleksibilitet. Seti i trekëndëshit është i pajisur me mbajtësin e telefonit dhe mbajtësin për veprim me kamerë trekëmbësh. Këmbët e gomës të ngjitjes janë projektuar për të balancuar çdo sipërfaqe të pabarabartë për një perspektivë të sigurt dhe optimale të ndjeshmërisë. Dimensionet: Gjerësia: 52 mm Lartësia: 285 mm Thellësia: 52 mm Pesha: 0.227 mm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E rrotullueshme:
EAN:
8590669243259
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
52
Kapaciteti maksimal [kg]:
0.8
Kodi i prodhuesit:
35050550
Lansuar:
30. 6. 2018
Lartësia [mm]:
285
Lloji i mbajtësit:
Mbajtëse për tripod, tripod
Mbajtëse për:
Fotoaparat, celularë
Pesha [kg]:
0,227
Prodhuesi:
YENKEE
Trashësia [mm]:
52
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE