Nokia 3310, DUAL SIM, 32GB, i kuq

Kodi i produktit:
209166
Bluetooth:
Lloji i telefonit:
Klasik
Trashësia [mm]:
12,8
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32

Si të porosisim në Gjirafa50?

74.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 12.42 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nokia 3310 ka ruajtur elegancën e tij në një formë moderne dhe ka shtuar veçori të reja dhe përmirësime të ndryshme. Megjithatë, është ende një celular i thjesht, pa funksione Smart.

Ky celularë ka nje ekran 2.4" LCD me rezulucion 240 x 320 piksels, posedon port për kartë memorie microSD me mundësi zgjërimi deri në32GB dhe kamerë 2 megapixel. Poashtu, është i pajisur me një port për kufje 3.5 mm, dy hapësira për SIM karta, port microUSB, radio FM, bateri 1200mAh dhe mbështetë teknologjinë Bluetooth dhe GSM.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
6438409600615
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
800, 900
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
51
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
744
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 200
Kodi i prodhuesit:
A00028109
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
22,1
Lartësia [mm]:
115,6
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i SIM kartelës:
Micro SIM
Lloji i telefonit:
Klasik
Madhësia e ekranit [inç]:
2,4
Memorie e brendshme [GB]:
16
Numri i kartave SIM:
2
Prodhuesi:
Nokia
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)
Rezolucioni i kamerës [MP]:
2
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
12,8
Ueb-i i prodhuesit:
Nokia.com

Bashkangjitja Nokia 3310 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE