Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Evolveo EasyPhone XD,1000 mAh, karikues mbajtës, i bardhë

Kodi i produktit:
227434
Bluetooth:
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Standardet e celularit:
GSM
Slot për kartë memorie:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Evolveo EasyPhone XD është një telefon celular i thjeshtë për të moshuarit, duke ofruar butona të mëdhenj, paisje të ngarkimit, ekran me ngjyra të lexueshme dhe, sigurisht, të gjitha tiparet e rëndësishme të telefonave të vjetër. EasyPhone XD kombinon vlerën e lartë të shërbimeve duke ruajtur një çmim shumë të arsyeshëm. Evolveo EasyPhone XD ka dy vende te projektuara per sim-card, kështu që mund të keni kontaktet tuaja private dhe të biznesit së bashku. Ekrani me ngjyra i Evolveo EasyPhone XD ka një diagonale 2.3 "dhe rezolucion 320 x 240. Është e pajisur me të gjitha tiparet themelore të një telefoni celular, të tilla si thirrja dhe dërgimi i SMS, telefonit, kujtesës SMS, mesazheve MMS, kumbues të dridhjeve ose altoparlantëve. Ai gjithashtu përfshin disa veçori praktike si një aparat fotografik me rezolucion deri në 4 Mpx, një lidhje Bluetooth, një elektrik dore, një radio FM, një orë alarmi, një kalendar ose një muzikant plus një slot për kartën e kujtesës microSD. Dimensionet e telefonit janë 120 x 58 x 14 mm, pesha 89 gram me bateri.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
8594161338338
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1900, 2100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
58
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
300
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1000
Kodi i prodhuesit:
EP-600-XDW
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
4
Lartësia [mm]:
120
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
2.3
Pesha [g]:
89
Prodhuesi:
Evolveo
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)
Slot për kartë memorie:
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
14

Bashkangjitja Celular Evolveo EasyPhone XD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE