Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Telefon CPA 11 Halo, i zi

Kodi i produktit:
159327
Bluetooth:
Lloji i telefonit:
Klasik, për të moshuar
Standardet e celularit:
GSM
Slot për kartë memorie:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
220 x 176

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 8.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Celulari është i pajisur me një ekran me madhësi 2.4” dhe ofron rezolucion prej 220 x 176 px. Veç tjerash, ekrani ofron edhe hapësirë për vendosjen e kartelës microSD, ndërsa është i pajisur edhe me audio jack 3.5 mm, radio FM, kalkulator, kalendar, etj. Dimensionet e celularit janë 110 x 51 x 14.3 mm dhe peshon 85 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
8595097766615
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
51
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
240
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
900
Kodi i prodhuesit:
TELMY1011BK
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
4
Lartësia [mm]:
110
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TN
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Klasik, për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
2,4
Numri i bërthamave:
1
Numri i kartave SIM:
1
Pesha [g]:
85
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
220 x 176
Slot për kartë memorie:
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
14,3

Bashkangjitja Telefon CPA 11 Halo edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE