Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Telefon CPA HALO 11, i kuq

Kodi i produktit:
159328
Bluetooth:
Lloji i telefonit:
Klasik, për të moshuar
Standardet e celularit:
GSM
Slot për kartë memorie:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
220 x 176

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 8.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky telefon është një telefon klasik, i projektuar për të moshuarit, mirëpo edhe për përdoruesit tjerë të cilët kan nevojë për telefon praktik, të thjeshtë dhe me një çmim të arsyeshëm. Ky telefon ka një rezolucion prej 220 x 176 pix dhe posedon kartë microSD me kapacitet 32 GB. Karakterizohet me jetëgjatësi të lartë të baterisë, mban baterinë deri në ditë në opsionin StandBy. Dimensionet e tij janë 110 x 51 x 14.3 mm dhe peshon 85 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
8595097766622
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
51
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
240
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
900
Kodi i prodhuesit:
TELMY1011RE
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
4
Lartësia [mm]:
110
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TN
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Klasik, për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
2,4
Numri i bërthamave:
1
Numri i kartave SIM:
1
Pesha [g]:
85
Prodhuesi:
CPA
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
220 x 176
Slot për kartë memorie:
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
14,3

Bashkangjitja Telefon CPA HALO 11 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE