Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telefon Evolveo EasyPhone EP-500

Kodi i produktit:
133059
Bluetooth:
Lloji i telefonit:
Klasik, për të moshuar
Standardet e celularit:
GSM
Slot për kartë memorie:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
160 x 128 (qqVGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 6.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefoni celular Easy Phone është i projektuar për të moshuarit. EasyPhone PE-500 ofron një operacion të thjeshtë dhe të përshtatshëm. Kontrolli i telefoni juaj është shumë i thjeshtë, numrat janë të mëdha dhe shkronjat shtypen shumë lehtë. Butonat e tastierës janë të ndara, të cilat lehtësojnë shkruarjen e mesazheve dhe thirrjet. I ka të gjitha funksionet e një telefoni të thjeshtë, po ashtu posedon opsione si Bluetooth, kalkulator, radio apo blic. Karakterizohet me një jetëgjatësi të lartë të baterisë. Mund të rrijë deri në 300 orë i ndezur dhe 240 minuta në thirrje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
8594161335290
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
52
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
300
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
SGM EP-500
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
4
Lartësia [mm]:
111
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TN
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Klasik, për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
1,8
Numri i kartave SIM:
1
Pesha [g]:
84
Prodhuesi:
Evolveo
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
160 x 128 (qqVGA)
Slot për kartë memorie:
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
14

Bashkangjitja Telefon Evolveo EasyPhone EP-500 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE