Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Telefon me pajisje për karikim Aligator A670, i zi

Kodi i produktit:
206150
Bluetooth:
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Standardet e celularit:
GSM
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
220 x 176
Radio:

Si të porosisim në Gjirafa50?

51.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 8.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Aligator A670 është një telefon i thjeshtë me dizajn klasik, i dominuar me një ekran dhe butona të gjerë. Ky telefon është një pajisje modeste, i destinuar për përdorues të zakonshëm, apo për fillestarë, pasi që përdoret me shumë lehtësi. Është i pajisur me radio, kamerë VGA, alarm, kalkulator si dhe posedon një dritë prapa tij. Dimensionet e këtij telefoni janë 122 x 58.8 x 13.3 mm, peshon 85 gr dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
8595181127308
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
58,8
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
360
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
900
Kodi i prodhuesit:
A670B
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
7
Lartësia [mm]:
122
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
2,2
Numri i kartave SIM:
1
Pesha [g]:
85
Prodhuesi:
Aligator
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
220 x 176
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
13,3

Bashkangjitja Telefon me pajisje për karikim Aligator A670 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE