Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Samsung Galaxy S20+, 128 GB, e kaltër e ëmbël

Kodi i produktit:
588223smg
Dimensionet:
162 x 74 x 7.8 mm
Madhësia e ekranit inç:
6.7
Slot për kartë memorie:
Sistemi operativ:
Android 10.0; One UI 2
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
64

Si të porosisim në Gjirafa50?

899.50 
Ju kurseni : 110.50   (12%)
789.00 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 131.50 € në muaj
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Njihuni me celularin më të fundit të serisë S. Dimensionet kompakte dhe dizajni i tij elegant e bën njërin ndër celularët më të arrirë që Samsung ka realizuar deri më tani. Përmirësimi në hapësirë, kualitet të fotografisë dhe jetëgjatësia e baterisë, janë vetëm disa nga shumë veçorit të cilat Samsung po iu ofron përdoruesve të tij. Performanca e lartë e përpunimit të të dhënave, mundësohet falë procesorit të fuqishëm që është integruar në këtë model. Përjetoni ngjarjet me imazhe të pastërta dhe të detajizuara sikur të ishin reale falë kamerës së veçantë që Samsung po sjell. Zërimi i pastër, mbështetja e teknologjive të ndryshme dhe specifikat e reja të cilat Samsung ka inkuadruar në këtë seri, e bën padyshim këtë celular njërin ndër më të fuqishmit dhe më të kërkuar të këtij viti. Shënim! Dorëzimi i celularëve të rezervuar fillon nga data 10.03.2020, ndërsa dëgjueset Galaxy Buds+ do t'i merrni më së largu deri më 30.04.2020.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet:
162 x 74 x 7.8 mm
Dual SIM:
EAN:
8806090306754
Fokus PDAF:
Frekuencat e mbështetura 3G MHz:
850 / 900 / 1900 / 2100
Frekuencat e mbështetura GSM MHz:
850 / 900 / 1800 / 1900
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GLONASS:
GPS:
GPS
Gyroskop:
Kapaciteti i baterisë mAh:
4500
Lansuar:
11.02.2020
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lidhës:
USB 3.1, USB-C 1.0
Lloji i ekranit:
AMOLED
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit inç:
6.7
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese GB:
12
Memorie e brendshme GB:
128
Modeli i procesorit:
Exynos 990 - Global
Numri i kartave SIM:
2
Prodhuesi:
Samsung
Qartësia e ekranit PPI:
524
Rezistent ndaj ujit:
Rezolucioni i ekranit piksel:
1440 x 3200 (HDR10+)
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
10
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
64
Sistemi operativ:
Android 10.0; One UI 2
Slot për kartë memorie:
Teknologjia:
GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE