Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Transmetues zëri CELLY, Bluetooth

Kodi i produktit:
167031
EAN:
3367970040885
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HBTSTBUDDY
Prodhuesi:
CELLY
Ueb-i i prodhuesit:
Celly.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 9.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisja për bisedë telefonike me Bluetooth CELLY SuperTooth Buddy mundëson që të bisedoni në mënyrë të rehatshme dhe të sigurtë përmes teknologjisë Bluetooth. Ka një kualitet të shkëlqyeshëm për bisedë telefonike dhe mund të përdoret jo vetëm në veturë por edhe në zyre apo shtëpi. Kjo paisje është e lehtë për përdorim dhe për t'u lidhur me telefon. Teknologjia pa kabllo Bluetooth mund t'a transmetojë zërin shpejtë dhë lehtë dhe mbështetë lloje të ndryshme të telefonave. Ka një kohë bisede prej 20 orë dhe 1000 orë në opsionin standby.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3367970040885
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HBTSTBUDDY
Prodhuesi:
CELLY
Ueb-i i prodhuesit:
Celly.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE