Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Sistem navigues Navitel E700

Kodi i produktit:
246592
Diagonalja e ekranit (inç):
7+
EAN:
8594181740357
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GPSNAVIE700
Lansuar:
16. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

109.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky sistem navigues përmban hartat e të gjitha shteteve të Europës, Kazakistanit dhe Rusisë. Ajo ofron teknologjinë e cila kalkulon rrugën më të favorshme për ju. Gjithashtu ju ndihmon në mbajtjen e rrugës së duhur, në përshtatjen e shpejtësisë dhe të radarëve, slot për kartë të memories, POI, mbajtës në veturë, adapter 12/24V si dhe laps për navigim në të. Ekrani i pajisjes është me prekje. Ekrani ka madhësi prej 7" me 800 x 480 piksela. Procesori është MStar MSB 2521 800Hz. Memoria e brendshme është e gatshme për hartat, dhe mund të rritet falë kartave të memories deri në 32GB. Pajisja ka xhek për lidhjen e kufjeve 3.5mm dhe miniUSB. Sistemi operativ është Windows CE 6.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit (inç):
7+
EAN:
8594181740357
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GPSNAVIE700
Lansuar:
16. 10. 2018
Lexues i kartave të memories:
Prodhuesi:
Navitel

Bashkangjitja Sistem navigues Navitel E700 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE