Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo InCharge MicroUSB 8cm, e zezë

Kodi i produktit:
190804
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
76401704610601
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia [mm]:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit


InCharge MicroUSB është një ndër kabllot karikues më të vogla në treg, me 8cm gjatësi normale, kurse e palosur me vetëm 4 cm.


InCharge ka projektuar këto lloj kabllo për karikimin e pajisjeve me port microUSB, si celular, GPS, tablet, kamerë dhe mp3/mp4. Kablloja është e përbërë nga dy lidhës, një microUSB dhe një USB, të cilat janë të mbështjellura me gomë dhe mund të përdoren edhe si mbajtëse celësash.


InCharge, poashtu, ka integruar në kabllo magnet N52 për mos lejimin e hapjes së porteve atëherë kur nuk përdoren.


Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
76401704610601
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia [mm]:
8
Gjatësia [m]:
0,08
Kodi i prodhuesit:
INCH130
Lidhësit:
MicroUSB (mashkull), USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
InCharge
Teknologjia:
USB 2.0 (deri në 480 Mbps)
Ueb-i i prodhuesit:
Incharge.rocks
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo InCharge MicroUSB 8cm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE