Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo karikimi Fitbit Alta HR

Kodi i produktit:
211802
EAN:
8161370215936
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fitbit Alta HR
I përdorshëm me markat:
Fitbit
Kodi i prodhuesit:
FB163RCC

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fitbit Alta është një matës aktiviteti i zgjuar për gjurmimin e stileve të jetesës dhe aktiviteteve me veçori të njoftimit të ngjarjes. Matësi është i papërshkueshëm nga uji, mund ta vishni 24 orë në ditë, 7 ditë në javë. Është diskret, ka një mjeshtëri të shkëlqyeshme dhe do të bëhet një dekoratë e krahut tuaj. Ekrani tregon informacionin e ngjarjeve në një telefon celular të lidhur dhe gjithashtu tregon kohën ose statistikat themelore. Tani mund të rimbushni matësin tuaj të zgjuar kudo që të jeni me kabllon për karikimin Fitbit Alta. Kabllo është e lehtë për t'u lidhur me matësin tuaj të zgjuar dhe ju mund të shijoni një bateri plotësisht të ngarkuar. Me USB, mund të ngarkoni matësin e aktivitetit nga një kompjuter ose laptop. Përndryshe, mund ta lidhni kabllon përmes adapterit në një prizë elektrike dhe të ngarkoni direkt.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8161370215936
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fitbit Alta HR
I përdorshëm me markat:
Fitbit
Kodi i prodhuesit:
FB163RCC
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Fitbit

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE