Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Fitbit Alta HR FB163RCC

Kodi i produktit:
211802
EAN:
8161370215936
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fitbit Alta HR
I përdorshëm me markat:
Fitbit
Kodi i prodhuesit:
FB163RCC

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo me portën USB, ideale për të udhëtuar ose për të mbajtur në zyrë, dhe është i përshtatshëm vetëm për Alta HR.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8161370215936
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fitbit Alta HR
I përdorshëm me markat:
Fitbit
Kodi i prodhuesit:
FB163RCC
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Fitbit

Bashkangjitja Kabllo Fitbit Alta HR FB163RCC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE