Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse Spigen Tough Armor për Apple Watch 4 44mm, i zi

Kodi i produktit:
250237
EAN:
8809613760439
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
062CS24477
Lansuar:
1. 12. 2018
Prodhuesi:
Spigen

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni duke kërkuar për një mbulesë elegant për orën tuaj luksoze Apple, e cila gjithashtu do të shërbejë si një mbrojtje kundër gërvishtjeve të vogla, ajo vjen nga Spigen. Shtresë e hollë e profilit shtrihet pak mbi skajit të ekranit dhe mbron kryesisht orën. Niveli i mbrojtur i certifikuar është MIL-STD 810G-516.6. Dizajni tërheqës me një buton metalik që jo vetëm që duket i madh, por edhe e bën të lehtë për t'u përdorur. Mbrojtja nga gërvishtjet sigurohet nga materiali, përkatësisht poliuretani termoplastik (TPU). Ky model është 44 mm për Apple Watch 4 dhe është i zi

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809613760439
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
062CS24477
Lansuar:
1. 12. 2018
Prodhuesi:
Spigen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE