Rripa Garmin për orën Fenix 5S QuickFit™ 20, i hirtë

Kodi i produktit:
215959
EAN:
7537591769380
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 5S
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12491-16

Si të porosisim në Gjirafa50?

107.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rripat Garmin të përshtatur prë orën Garmin Fenis 5S janë zgjidhja e duhur për të shndërruar orën tuaj SMART në një pajisje luksoze dhe elegante. Rripi ka ngjyrë të hirtë dhe gjerësi 20 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7537591769380
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 5S
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12491-16
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
GARMIN
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE