Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rripa Garmin për orën Fenix 5S QuickFit™ 20, i hirtë

Kodi i produktit:
215959
EAN:
753759176938
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 5S
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12491-16

Si të porosisim në Gjirafa50?

106.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rripat Garmin të përshtatur prë orën Garmin Fenis 5S janë zgjidhja e duhur për të shndërruar orën tuaj SMART në një pajisje luksoze dhe elegante. Rripi ka ngjyrë të hirtë dhe gjerësi 20 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
753759176938
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 5S
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12491-16
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
GARMIN
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE