Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sporttester

Sporttester

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
1
7.48  8.50 

Përfshirë TVSH-në

234
114.95  118.50 

Përfshirë TVSH-në

123412341
105.75  117.50 

Përfshirë TVSH-në

2
Orë Garmin fenix6S Glass, e zezë (MAP / Music)

E SHITUR

-4%
779.04  811.50 

Përfshirë TVSH-në

3
Orë Suunto Spartan Sport Wrist HR Baro Stealth, e zezë

E SHITUR

-3%
482.58  497.50 

Përfshirë TVSH-në

4
Orë sportive Suunto Ambit3 Peak HR, e zezë

E SHITUR

-33%
241.11  359.50 

Përfshirë TVSH-në

1
Orë Suunto 9 G1 Baro, Titanium Ambassador Edition

E SHITUR

-64%
312.48  875.50 

Përfshirë TVSH-në

2
Orë smart GARMIN Forerunner 935 TRI Bundle

E SHITUR

-4%
667.68  695.50 

Përfshirë TVSH-në

3
Senzor i kadencës së pedales Garmin 2, ANT + dhe BLE

E SHITUR

-8%
48.30  52.50 

Përfshirë TVSH-në

4
Orë dhe matës aktiviteti GARMIN Forerunner 935, e zezë

E SHITUR

-3%
503.92  519.50 

Përfshirë TVSH-në

1
Orë Garmin Fenix 6 Sapphire, e portokalltë/hirtë (MAP / Music)

E SHITUR

-4%
1,032.48  1,075.50 

Përfshirë TVSH-në

2
SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE