Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Homekit

Homekit

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
63.25  69.50 

Përfshirë TVSH-në

38.72  43.50 

Përfshirë TVSH-në

185.54  199.50 

Përfshirë TVSH-në

562.88  592.50 

Përfshirë TVSH-në

379.53  399.50 

Përfshirë TVSH-në

146.74  159.50 

Përfshirë TVSH-në

27.41  31.50 

Përfshirë TVSH-në

14.43  19.50 

Përfshirë TVSH-në

14.43  19.50 

Përfshirë TVSH-në

13.48  17.50 

Përfshirë TVSH-në

14.43  19.50 

Përfshirë TVSH-në

Fshesë robotike iRobot Roomba 966

E SHITUR

-4%
732.96  763.50 

Përfshirë TVSH-në

Senzor për derë dhe dritare Elgato Eve

E SHITUR

-9%
57.79  63.50 

Përfshirë TVSH-në

Fshesë robotike iRobot Roomba i7, e argjendtë

E SHITUR

-4%
722.40  752.50 

Përfshirë TVSH-në

Kokë termostatike wireless Siemens për termostatin RDS110.R

E SHITUR

-11%
99.24  111.50 

Përfshirë TVSH-në

Set shtresash Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P, 30 copë

E SHITUR

-24%
12.54  16.50 

Përfshirë TVSH-në

Asistent me zë Apple Homepod mini, i bardhë

E SHITUR

-9%
148.79  163.50 

Përfshirë TVSH-në

Sensor për dyer / dritare Fibaro, Apple HomeKit, i bardhë

E SHITUR

-9%
72.35  79.50 

Përfshirë TVSH-në

Asistent me zë Google Nest Mini gjenerata 2, Sky

E SHITUR

-10%
51.75  57.50 

Përfshirë TVSH-në

Leckë zëvendësuese Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Mop Pad

E SHITUR

-26%
14.43  19.50 

Përfshirë TVSH-në

Fshesë robotike me korrent ETA Falco

E SHITUR

-6%
292.81  311.50 

Përfshirë TVSH-në

Asistent me zë Amazon Echo Show 5

E SHITUR

-10%
47.25  52.50 

Përfshirë TVSH-në

Pastrues i ajrit ETA Azzuro, i bardhë

E SHITUR

-9%
116.94  128.50 

Përfshirë TVSH-në

Termostat i dhomës Siemens RAA 21, me kabllo

E SHITUR

-11%
23.59  26.50 

Përfshirë TVSH-në

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE